SmartDevCon w Katowicach 12-14 września! Jolla platynowym sponsorem.

Na stronie smartDevCon dowiadujemy się że Jolla będzie jednym z głównych sponsorów  międzynarodowej konferencji entuzjastów i developerów urządzeń inteligetnych.

smartdevcon-katowice

Jest to nie tylko ważna informacja ze względu na sponsoring jolii , ale zapewnie Jolla będzie miała jakiś udział w tej konferencji i nie tylko ona, ale również platformy Firefox OS, Wnidows phone czy Tizen od Samsunga. Wstęp kosztuje od 150 -200 zł. Niestety miałem być na tej konferencji, ale dokładnie w tym samym czasie wypadło mi coś kolosalnie ważniejszego (operacja).

O wydarzeniu

Konferencja SmartDevCon jest wydarzeniem skierowanym do szerokiego grona osób związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami mobilnymi i wbudowanymi. Wszyscy jesteśmy świadkami ogromnej rewolucji i postępu, jaki dokonuje się w dziedzinie osobistej rozrywki oraz inteligentnych rozwiązań. Niestety dotychczas w tej części Europy nie istniało żadne większe wydarzenie, które odpowiadałoby na ogromną potrzebę wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych w tym obszarze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach postanowiliśmy zorganizować konferencję, która skutecznie wypełniłaby tę lukę.

I to  tyle, zapraszam chętnych do obejrzenia ich strony.

 

Author Description

admin