Duński operator „3” kolejnym w Europie z telefonami Jolla?

jolla-top

 

Nasz przyjaciel z jollausers.com dostrzegł że na stronie operatora „3” jest opisana słuchawka Jolla i może nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt że operator chcę powiadomić zainteresowanych, kiedy owa słuchawka trafi do salonów. Pozwala to wysnuć wniosek że jednym z następnych operatorów mających Jollę, jest właśnie Trójka. Są to co prawda tylko domysły, aczkolwiek doszukujemy się ich powoli ponieważ Antti Saarnio niedawno poinformował:

 „Będziemy dyskutować z dziesiątkami operatorów”. 

Idąc tym tokiem możemy przypuszczać że polski operator Play, również zastanawia się nad włączeniem Jolli do swojej oferty. Nie czekając zapytałem rzecznika prasowego Play jak się rzeczy mają i czekam na odpowiedz. Warto przy tej sposobności poinformować was że Jolla wkrótce udostępni opcje przed sprzedażową w innych krajach. Możemy otrzymać powiadomienie o takiej możliwości wpisując swojego maila na głównej stronie.

Powinniśmy też wiedzieć że operator duński działa w takich krajach jak: Australia, Austria, Dania, Hongkong, Makau, Indonezja, Irlandia, Włochy, Szwecja i Wielka Brytania.

 

Author Description

admin