Opcja Pre-order znów dostępna! ale…

jolla-pre-order

Ale jeszcze nie teraz i tylko na chwilę ; ). Na Twiterze możemy przeczytać że dla wszystkich którzy nie zdążyli w pierwszym przed zamówieniem, Jolla przygotowała drugie. A na oficjalnej stronie możemy wpisać naszego m@ila, by poinfomowano nas o możliwości zamówienia drugiej partii w końcówce jesieni.

Tomi Pienimäki, CEO

Press release: First batch of smartphones fully booked. We’re aiming to offer a second chance in autumn!

Jak donosi serwis techcrunch.com zakończyła się  pierwsza  partia mająca najprawdopodobniej 50 000 tys smartfonów (zazwyczaj tak są one ilościowe.)

Jeszce nie wiadomo jak z pierwszymi telefonami u operatora DNA, wiemy tyle że ma to być końcówka roku. Jolla chcę by pierwsze słuchawki trafiły dla tych zamawiających z opcją pre-order. Nawet nie wiadomo czy słuchawki zdążą trafić do Chin na chiński nowy rok. Jak informuje http://m.digitoday.fi celem Jolli jest pojawić się na tym rynku  w połowie następnego roku. Jolla niestety ma ograniczone możliwości w produkcji własnej słuchawki. Zapowiada się jednak bardzo ciekawie, ponieważ już media zastanawiają się czy Jolla jednak przebije się przez androidową konkurencje.

A ja jestem ciekawy tylko co z tymi którzy zainteresowali się  kupnem telefonu(po przez specjalną opcje na stronie Jolli), czy dla nich jest zarezerwowana pierwsza czy druga partia? Zapytam oto osobiście i poinformuje was ; )

źródła

 

 

Author Description

admin