Niesamowity sukces Tabletu Jolli. Społeczność otrzyma jeszcze więcej!

Na początku nie było nic. Niecałe  trzy godziny później w serwisie Indiegogo  Tablet Jolli osiągnał 100% sukces w  zbieraniu środków!  Na tym się nie zakończyło, dzień później było już ponad 200%. Dzisiaj, czyli już przeszło ponad dwa tygodnie, po ogłoszeni przedsprzedaży,  Jolla zebrała 380% środków czyli prawie 1,5 mln Dolarów.  Skąd ten sukces? Fińska marka zrobiła coś innego  niż ze swoim smatfonem.  Otworzyła możliwość kupna rewelacyjnego sprzętu w naprawdę niskiej cenie, która obecnie wynosi przeszło 209 dolarów.  Dla porównania konkurencja sprzedaje podobny sprzęt o średnio 100 dolarów droższy. Czy tylko cena i preferencje sprzętowe wpłynęły na tak dobry wynik? Zdaje się że  nie. Tablet Jolli oczywiście jest naprawdę dobry, dokładne parametry opisuje w tym artykule.  Może się pochwalić np. solidnym procesorem 4 rdzeniowym Qual Core Intel z taktowaniem 64 bitowym czy rewelacyjną matryca IPS o rozdzielczości 2048 x 1536.  Nie to jednak czyni go wyjątkowym, lecz to czym jest napędzany w środku. System który, zaskoczył niejednego mobilnego fana. Drzemiący w nim Sailfish OS to wyjątkowa obsługa gestów, wielozadaniowość, ciekawy design, to tylko niektóre kąski, które czynią go niezwykłym.  Ciężko jednak to opisywać. Podobnie się ma to z opisywaniem smaku nieznanej potrawy ; ).  Dlatego warto po prostu dołączyć do społeczności kupując smartfon Jolli lub Tablet. Tym którzy się jeszcze nie skusili mam następną dobrą wiadomość!   

 

 

Jolla ma dla nas więcej!

Tablet Jolli z możliwością rozbudowy pamięci do 32GB? Nie, to już przeszłość. Dzięki świetnemu wynikowi sprzedaży, odblokowały się kolejne „bramki” odkrywające co może mieć dla nas jeszcze Jolla w tablecie. I o ile ta ostatnia raczej nie zostanie zdobyta (jest to możliwość dołączenia karty sim), to już dwie pierwsze tak.20141128060238-stretch-goals-update-2

Pierwszy kwadracik odblokowany. Majowi nabywcy tabletu otrzymają złącze MicroSDHC umożliwiające rozbudowę urządzenia o dodatkowe 128GB. Do drugiego niewiele brakuje. Na tyle nie wiele że możemy już zacierać ręce, przygotowując się do ciekawej funkcji podziału ekranu. Do trzeciego troszkę brakuje, jednak nic jeszcze straconego. To wszystko, spytacie? Otóż nie, dla tych bardziej wymagających Jolla przygotowała ciekawy pokrowiec.

Zdobądź ekskluzywną LastuCase dla Jolla Tablet

Jeżeli brakuje wam bliskości z naturą oraz dobrego fińskiego wykonania to… Chcecie zainwestować zapewne w pokrowiec zaprojektowany przez Lastu.

20141202055335-lastu-case-1

Ten ekskluzywny LastuCase jest dostępna tylko w kampanii Indiegogo.

Podoba wam się? Uważam że rozwiązanie jest naprawdę genialne.

 

Author Description

admin

 • Jan Kowalski

  Nieźle się prezentuje.

 • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

  Cieszy oko, ciekawe czy tylko dostępny będzie dzięki kampanii. Niby napisali że tylko, ale zobaczymy.

 • Cris xd

  Prezentuje się fajnie tylko ta bateria 4300 mAh..

  • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

   Prawie każdy na to zwraca uwagę, jednak warto pamiętać iż w Jolli pracują byli inżynierowie, z Nokii, specjalizujący się długotrwałym stanem baterii. Myślę zatem że nie będzie tak dużej różnicy.

   • Ja(ten prawdziwy)

    To pomysł co dopiero by było gdyby dali… 6, 7 tys!