Najczęściej kupowane smartphony u operatora DNA. Jolla jest…

m8

 

Jolla jest popularna u operatora DNA  w Finlandii. Łącząc Narodowy patriotyzm, przyzwoitą cenę oraz umowę z Jolla, właśnie to ten operator sprzedał dużą liczbę telefonów Jolla w kategorii cenowej ponad 300 Euro.

W miesiącu grudzień 2013 r.  Smartphon Jolla był piątym co do sprzedaży u tego operatora. Zauważyli oni iż ​​sprzedaż sprzętu Apple zwolniła dość znaczącą, oddając miejsce właśnie małej firmie z Finlandii. Czyżby to pokazywało potencjał Jolli? Jak najbardziej, okazuję się również że jeżeli tak dalej pójdzie, Apple ustąpi nie tylko wyniki sprzedaży, ale również miejsce na półkach w salonach, do czego podobno już powoli dochodzi. My życzymy DNA sukcesów w na początku roku. Zastanawiające jest tylko,  kiedy Jolla trafi do innych salonów w Europie, oczywiscie na jednym kraju opierać się nie można.

Sprzedaży z grudnia 2013 r.:

 1. Samsung Galaxy Trend
 2. Samsung Galaxy Y
 3. Samsung Galaxy S III 4G
 4. Nokia Lumia 520
 5. Jolla
 6. Apple iPhone 5s
 7. Samsung Galaxy 4G ACE3
 8. Apple iPhone 5c
 9. Samsung C3595
 10. Samsung Galaxy S4 4G +

źródło

 

Author Description

admin

 • skladak

  Czyli Jollę wyprzedzają tylko… taniocha, straszna taniocha, jeden z najpopularniejszych smartfonów świata i fińska taniocha :D Jeśli zaistnieje w kwestii wyboru telefonu „europejski patriotyzm”, a operatorzy wprowadzą Jollę do swoich ofert to Jolla może być hitem w Europie.

  • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

   Rzeczywiście nie zauważyłem że to takie tańsze modele:). Jest tylko jedno ale, u naszych operatorów nie wiadomo czy w ogóle będzie Jolla.