MWC 2014 w poniedziałek, a już wiemy co Jolla chcę nam pokazać.

Tak więc zakasujcie rękawy przed nowymi informacjami z największego technologicznego święta dla światu mobilnego. Przed samą imprezą już się robi ciekawie. Dowiedzieliśmy się ostatnio o wydaniu Sailfisha 1.0, o nowych partnerach, oraz ich udziale w Jolla.  A czego możemy oczekiwać z Barcelony?

MWC-JOLLA

Pierwsze co nasuwa mi się na myśl, kiedy przeglądam plan działania na MWC to OTHER HALF. Ostatnie informacje o niej były tylko małym zalążkiem, który zostanie rozwinięty w następnym tygodniu.  Dowiemy się m.in o drukowaniu swojej drugiej połowki, czy możliwości kupna jej z ciekawymi funkcjami.

Nie zapomniano o użytkownikach z Androidem na pokładzie. To  na MWC zapewne ujrzymy Sailfisha OS na smartfonach z zielonym robocikiem.

I to może tyle dla was ode mnie : )

Plan działania Jolli został wczoraj ujawniony na oficjalnej stronie producenta.

 

Author Description

admin

 • Medzamir

  No to ciekawy jestem na ilu modelach zaprezentują. I mam nadzieję, że będzie na jakimś telu w normalnym rozmiarze czyli góra 4″. Nie każdy nosi gajer i aktówkę na smartfon lub fablet.

  • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

   Zapewne Samsung GS3 i Nexux 4, a czy cos więcej to zobaczymy. Przydałaby się wersja dla SONY.

 • Nux

  Zapewniam, że 7 cali można spokojnie wsadzić do kieszeni :-). Jeśli się nie siada, to nawet w spodniach można mieć takiego tableta. A jak nie to w wewnętrznej kieszeni kurtki też się nieźle sprawdza.

  Ciekaw jestem jednak czy nie chcą pokazać jakiegoś semi-desktopa (ekran w okolicach 22 cali), bo na Together się pojawiło jakiś czas temu pytanie o taki duży ekran właśnie. To znaczy pytanie o to co użytkownicy by chcieli mieć na takim ekranie. Jako swoisty przenośny ekran w domu coś takiego mogło by być ciekawe, albo na prezentacje na jakichś wystawach itp…

 • rabon