Kolejny operator Fiński Elisa zainteresowany Jollą!

elisa

 

Pamiętam jeszcze, gdy informowano nas o rozmowach Jolli z operatorami innymi niż Fińskie DNA. Zastanawiałem się wtedy, czy są jakieś zawarte poważne umowy z operatorami w Europie. Miłą dla mnie wiadomością okazało się  że  firma Telekomunikacyjna  Elisa, zastanawia się nad wprowadzeniem słuchawki na rynek. Kogo w ogóle reprezentuje Elisa?

Trochę o Elisie : )

Elisa jest firmą telekomunikacyjną, ICT oraz usług online, obsługującą 2,3 mln konsumentów, przedsiębiorstw oraz klientów administracji publicznej. Elisa oferuje usługi w zakresie komunikacji i rozrywki, oraz narzędzia do doskonalenia metod pracy i produktywności organizacji.

W Finlandii Elisa jest liderem na rynku abonamentów komórkowych i stacjonarnych abonentów łączy szerokopasmowych. Współpraca z Vodafone i Telenor umożliwia korzystanie z usług międzynarodowych.

Przychody Elisa w 2012 było 1,55 mld euro i zatrudniała 3870 ludzi.

DNA blokuje takich jak Elisa. 

Niestety umowa, która jest zawarta między Jollą a DNA nie zezwala  obecnie na sprzedawanie tej słuchawki innym firmom Telekomunikacyjnym. W dodatku, nie tylko to jest problemem, firma zdaję sobie sprawę że, producent może po prostu się nie wyrobić z produkcją słuchawki

 Digitoday w wywiadzie z przedstawiciel Elisa Henri Korp powiedział:

 

 

- To jest w interesie konsumentów, że mają wiele możliwości wyboru. Będziemy szczęśliwi sprzedawać Jollę, ale produkt nie jest sprzedawany masowo. Jeszcze duzo jest tutaj do zrobienia..

.

Ni– On kuluttajan etu, että heillä on paljon valinnanvaraa. Otamme Jollan mielellään myyntiin, mutta se ei ole nykyisellään vielä mikään massatuote. Jollalla on vielä tehtävää puhelimen suorituskyvyn kanssa, Korpi sanoo.

Pocieszające jest jednak to, że nie tylko DNA ma chętkę na sprzedaż Jolli, a to oznacza że mała Jolla powolutku odnosi sukces ;)

 

 

Author Description

admin

  • skladak

    Jeśli jakiś wyraz obcy kończy się na „-a” i normalnie odmienia, to nie trzeba tworzyć takich cudaków jak „Elisa’ie” (i lepiej tego nie robić, to dziwnie wygląda) :)

    • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

      Dzięki wielkie to przez to ze ktoś mnie chyba ostatnio wprowadził w błąd : )