Jolla przygotowuje się do działania. Drugie połówki konstruowane.

Ten tydzień był trochę martwy w nowe informację od zespołu Jolli. Nie znaczy to oczywiście że ktoś tam zrobił sobie wolne, wręcz przeciwnie wszystkie znaki wskazują na to iż smartphone nowego Fińskiego producenta nie został pozostawiony samemu sobie, łódź Jolla jest gotowa do działania! A hoj marynarze!

Po pierwsze jak to widać na zdjęciu, biuro w Helsinkach zaopatrzone zostało logiem, znaczy już kilka miesięcy temu, tym razem jednak dodano co nie co;) Myślę że zdjęcia dużo oddają emocji  ;) Tomi obecny CEO Jolla postanowił włożyć swój wkład w tak monumentalne wydarzenie.BWAAoK2CEAEt-j-

,,jolla” zaświeciła w Helsinkach, tam gdzie niegdyś gościły biura Nokii.

BWKCROzIgAAfVYd

Po drugie Jolla postanowiła zatrudnić na pokład nowych „marynarzy”.  Informacja przeczytać możemy na  stronie producenta oraz na portalach społecznościowych.

 

Zainteresowani oczywiście muszą znać język Angielski i dobrze jakby również Fiński. A miejsca pracy są wolne w biurze w Helsinkach. Zainteresowanych odsyłam tutaj ;)

Jolla-hq-helsinki-720x375

 

Po trzecie, naszych marynarzy odwiedziła francuski minister ds. małych i średnich przedsiębiorstw, innowacji i gospodarki cyfrowej Pani Fleur Pellerin. Ślady jej wizyty pozostawiła na zdjęciu z szefami Jolla, dumnie trzymając nową Jolle ;)

BWOwY5bCQAAN3NA

 

Po czwarte Jolla tworzy drugie połówki. Domyślam się że jest to m.in. dołączana klawiatura qwerty, to jeden z cytatów jolla twitter.

 

Odpowiedz była prosta, zachęcono również do tworzenia drugich polówek ujawniając tym samym że sami twórcy to robią ;)

 

Następne informacje zdradzają elastyczność drugiej polówki, można dzięki zatrzaskom łatwo ją zdjąć i założyć.

 

I to tyle na ten tydzień, wybaczcie że tak późno, ale zrobiłem wyjątek i wolałem zamieścić więcej informacji na raz, niż co dwa dni po trochę ;)

Śmiało komentujcie co sądzicie o poczynaniach nowej firmy ;)

 

Author Description

admin