Jolla jeszcze przed świętami?

jolla-swieta

Kierownik Jolla Antti Saarnio napisał informację na twitterze, z której można wywnioskować że słuchawki Jolla trafią przed świętami.

twitterff

W zasadzie można było się tego spodziewać. Przecież okres świąteczny jest chyba najlepszym czasem, kiedy to słupki sprzedanych smartfonów rosną do rekordowych ilości. Co prawda Jolla może nie będzie się bić w tym roku o jakąś część tortu na rynku zdominowanym przez Samsunga, ale sukcesem będzie wywołanie ciekawości nową słuchawką. Po nowym roku nie byłoby to łatwe, a przed 1 stycznia, samo się będzie napędzać świąteczną gorączką.

 

Author Description

admin

  • Rafał Marciniak

    Moim zdaniem strasznie powoli wprowadzaja ten telefon na rynek co moze ich zgubic… akurat w tym okresie sluchawki z androidem strasznie poszly do przodu… nie wiem jak jolla chce z nimi konkurowac…Patrzac na parametry to juz przezytek chociaz wiem ze saifish os potrzebuje mniej zasobow by dobrze dzialac.Jednak ludzie patrza inaczej… Chca sie pochwalic 4 rdzeniowym prockiem i kamera xx pixeli. Mam jednak nadzieje ze ludzie ktorzy pokladaja wiare w tym projekcie zdolaja go tak rozleklamowac aby szersze grono ludzi polubilo ten system :-)

    • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

      Bedziemy walczyć!!! ;D Telefon nie musi mieć 4 rdzeni by podbił serca ludzi, przykład nowego iPhona : ) Jolla trafii do wszystkich którzy docenią swietny UI, a tych jest naprawdę sporo : )