Jolla Phone jednak z klawiaturą?

jolla-klawiatura-phone

Fani Jolli od samego początku pytali o słuchawkę z fizyczną klawiaturą. I też od samego początku CEO Jolli nie wykluczał pojawienie się jej. Premiera prototypu Jolii phone jednak zepsuła płomienne nadzieje. Co ciekawe Marc Dillon twierdzi że jest możliwe by w ich słuchawce pojawiła się fizyczna klawiatura .W rozmowie z Gong Carlos …. powiedział

Telefony z ekranem dotykowym są teraz w centrum rynku, a nasz pierwszy telefon jest rzeczywiście w pełni dotykowy. Jednak stosując wysuwaną klawiaturę „druga połowa”, nadal można uzyskać dostęp do fizycznej klawiatury z wysoką efektywnością smartphonu Jolla. Dałem już przykład z wykorzystaniem różnych „druga połowa” w pracy, jak i w domu, aby automatycznie przełączać się między różnymi profilami i ustawieniami systemu operacyjnego. Osobiście uważam, że to jest dobry pomysł, używając wysuwaną klawiaturę jako „drugą połowę” w pracy, a drugą prostą połówkę w domu.

Nie wiadomo jednak czy Jolla nam udostępni taką połówkę, czy inni producenci. Czas pokaże czy w ogóle tak będzie. Tymczasem pomogłem trochę osobiście w tej sprawie i narysowałem Jolle z klawiaturą(widoczna na zdjęciu wyżej) :)

źródło

 

Author Description

admin

  • admin

    Będę pierwszym który kupi tylna klapkę z klawiaturą : ).