Druga partia dostepna w tym tygodniu? Aplikacje Androidowe wielka szansa dla Jolli?

sailfish-osa

Jak podaje gigaom.com w tym tygodniu powinna pojawić się druga szansa dla tych którzy nie zdążyli z pierwsza partią słuchawek Jolla. Nikogo chyba nie zdziwi fakt, że słuchawki są głównie przygotowywane pod rynek Fiński i to właśnie tam trafi drugi rzut na taśmę.

Pienimäki mówi: „Użytkownicy z Finlandii, którzy chcą wyrazić swoją pasję dla Fińskiego rynku urządzeń mobilnych” mogliby uzyskać pierwsze próbki drugiej partii  jeszcze w tym tygodniu.”

 

W artykule także bardzo ciekawie opisano w jakiej sytuacji znajduje się Fińska grupa Jolla. To dzięki aplikacjom z Androida Saifish OS  ma większe szansę, aby pojawić się nie tylko na słuchawkach Jolli. Rynek Chiński oparty jest w dużej mierze właśnie na tych aplikacjach. Co prawda Google Play nie może zawitać do następcy MeeGo, ale razem z twórcami aplikacji można stworzyć nowy ciekawy sklep. Co warte uwagi w Chinach , niezależne sklepy z aplikacjami Androida są normą, bo Google Play nie prowadzi w tym kraju sklepu z płatnymi appkami. Dlatego Sailfish OS nie powinien czuć się obco na nowym rynku.

Co o tym sądzicie? Czy możemy spodziewać się przełomu w nowym sklepie Jolli?

 

Author Description

admin