Tablety Jolla prawie wyprzedane!

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie zamówiliście Tabletu Jolli a macie taką ochotę, to lepiej to zrobić teraz. Dlaczego? Jolla na swojej stronie poinformowała o ograniczonej ilości tabletów przed sprzedażowych. Nie znamy jej liczbę lecz z doświadczenia mogę stwierdzić że lepiej sie spieszyć z kupnem. W przeciwnym razie poczekacie sobie na oficjalną sprzedaż.

wyprzedaztablet

 

Author Description

admin

 • Pafel

  Cześć wszystkim trafiłem tu ze względu że os10 od BlackBerry umiera. Zaczynam się interesować innym system byle nie android. Pozdrawiam i czekam na więcej informacji.

  • http://sailfish.promii.pl/ Tymek

   Cześć wszystkim, Jolla ma teraz nie najlepszą sytuację i niestety nie wiadomo jak długo ona potrwa. podobno zwolnienia są tymczasowe i ludzie maja wrócić. Pozytywne w tej z=całej sytuacji jest to że Jolla rozmawia z kolejnymi partnerami i już niedługo może wyjśc n prostą w całej tej sytuacji.

 • Marcin Wojciechowski

  Z Jolla też nie jest najweselej… Zwolnienia pracowników są w tej firmie…( Nie wiem co będzie dalej z samym Sailfishem?

 • bor

  Halo. Witam wszystkich. Mało ludzi tu trochę – mam nadzieję że to się zmieni.
  Aktualnie szukam Nexusa5 w dobrym stanie – flaszował go ktoś sailfiszem? Ten temat męczy mnie już od dłuższego czasu. Zresztą nie wyleczyłem się z N9 a po dwóch latach z WP mam powoli dość. Oczywiście przewinęło się jeszcze całe mnóstwo innych telefonów przez moje ręce ale coś czuję że straciłem czas. Jeśli ktoś instalował Sailfish OS na innych telefonach to proszę o kontakt. Pozdrawiam.