Tablet Jolla dostępny w opcji przedsprzedaży! Paczki z tabletem już wkrótce wysyłane!

Od wczoraj pojawiła się możliwość kupna Tabletu Jolli w opcji przedsprzedażowej. Możemy nabyć dwie wersje tabletu jedna z 32Gb pamięcią wewnętrzną, drugą z 64Gb. Za pierwszą będziemy musieli zapłacić 267 Euro, zaś za drugą 299. Wszyscy którzy uczynią to teraz otrzymają tablet w październiku.

salebox-preview05-976x1024

Warto zaznaczyć przy tej okazji że osoby korzystający ze styczniowego pre-order,  będą mieli wysyłane zaproszenia na maila do ukończenia transakcji. Czyli aby dokończyć transakcję będziemy musieli wejśś w sklep Jolli i dokończyć zakup. Oczywiście jeżeli kupiliśmy Tablet razem z przesyłką, otrzymamy zapewne jakieś kody czy coś podobnego umożliwiającego nam otrzymanie go za wcześniejszą przed wpłatą. Zaproszenia będą wysyłane w najbliższym czasie (cokolwiek to znaczy) w kolejności  równoległej do tej z pre-order. Mamy tym razem jednak nadzieje że nastanie to bardzo szybko, ponieważ Jolla udostępniła zdjęcia z gotowymi paczkami do wysłania : )

W ostatnim czasie zostaliśmy poinformowani o zawartości paczki z tabletem jaką została przygotowana do wysłania. W skład wchodzi oczywiście:

  • tablet
  • ochronne opakowanie do przenoszenia (ala skarpeto-piórnik)
  • okablowanie
  • „papiery”

mapbagrag_IMG_8165_mod

To tyle jeśli chodzi o paczki z tabletem. Co ciekawego w samym sklepie Jolli dostępne są od wczoraj połówki w kolorze czarnym, ciemnej pomarańczy i morskim.

packaged_tablets_2_wide-1024x479

 

Już niedługo będziemy mogli korzystać z tabletu Jolli, który niczym nie ustępuje od konkurencji, co ważne na samym tablecie ujrzymy system, który w końcu przypomina jakby MeeGo w wersji 2. Jest jednak jeszcze lepszy od poprzednika w którym się zakochaliśmy.

 

Author Description

admin